Autoservis opravy

Autoservis - autoopravna Kubajura

Autoservis - Kompletní servis pro Váš automobil

Autoservis nabízí veškeré opravy, diagnostiku a servis vozů z USA - Chevrolet, Chrysler, Ford, Dodge, Buick, Cadilac, Lincoln, Hummer, Infinity, atd.

Dále náš autoservis provádí opravy i evropských a japonských vozů – jak osobních, tak i užitkových, jako např. Škoda, VW, Opel, Peugeot, Honda, Mazda, Mitsubishi, BMW, atd.

Prodej nových i použitých náhradních dílu. Máte-li o něco konkrétního zájem přejděte do sekce potřebuji díl

Autoservis - Služby

v našem autoservisu provádíme tyto práce a opravy:

  • Mechanické práce
  • Opravy motorů
  • Diagnostika
  • Příprava a provedení STK + emise
  • Opravy automatických převodovek

Autoservis - Rychlý servis všech značek aut

Chevrolet, Chrysler, Ford, Dodge, Buick, Cadilac, Lincoln, Hummer, Infinity, Škoda, VW, Opel, Peugeot, Honda, Mazda, Mitsubishi, BMW a další

Autoservis - Proč právě autoservis Kubajura?

Autoservis Kubajura je moderně a technicky velmi dobře vybaven a díky tomu nabízí širokou nabídku služeb.

Rádi pro Vás zajistíme kompletní servis vozidel všech typů, včetně oprav vozidel po haváriích a oprav elektroinstalace automobilů.

Zajistíme provedení STK - Váš vůz kompletně prohlédneme včetně měření emisí. Následně automobil provedeme technickou kontrolou.

Jsme vybaveni moderní a výkonnou diagnostikou, která nám umožňuje přesně určit závadu a efektně provést opravu bez zbytečného plýtvání časem i prostředky zákazníka.

Naši stálou širokou klientelu tvoří zákazníci: olomoucký i zlínský kraj. Z mnoha měst jako například: Lipník nad Bečvou, Přerov, Olomouc, Hranice. Spokojení zákazníci dokonce i z Prahy.

Na těchto stránkách naleznete: autoservis, autoopravna, opravy aut, opravy motorů, servis amerických aut: Chevrolet, Chrysler, Ford, Dodge, Buick, Cadilac, Lincoln, Hummer, Infinity; servis evropský a japonských vozů: Škoda, VW, Opel, Peugeot, Honda, Mazda, Mitsubishi, BMW.